Arch Linux un i3 grafiskā vide

Šis ir neliels turpinājums iepriekšējam rakstam pa Arch Linux instalāciju. Iepriekšējā pamācībā rezultāts bija svaiga, minimāla Linux instalācija bez grafiskās vides un citiem labumiem. Šoreiz tiks apskatīts, kā ieinstalēt minimālistisku grafisko vidi un logu pārvaldnieku i3 (nejaukt ar intel CPU) Lai varētu izmantot grafisko vidi, ir nepieciešams instalēt xorg un kādu displeja pārvaldnieku. Lai sistēma […]

1MORE Piston Fit Wireless bezvadu austiņu apskats

Dažāda izmēra, cenu un pielietojuma Bluetooth bezvadu austiņas ir atnākuša uz palikšanu, jo Apple, Samsung, Huawei, OnePlus un daudzi jo daudzi citi viedtālruņu ražotāji izlēmuši par labu lielākas ietilpība akumulatoram vai kādai citai tehnoloģijai, bet vieta 3.5 mm austiņu pieslēgvietai vairs nepaliek. Pircēju šāda rīcība noliek visai nepatīkamas izvēles priekšā, jo ierasts, ka kvalitatīvas Bluetooth […]

Jaunais Volkswagen e-up! – 260 km ar vienu uzlādi par pieejamu cenu

Ar jauno e-up! modeli Volkswagen padara elektrisko mobilitāti pieejamu ikvienam. Pamata cena būs zemāka nekā iepriekšējam modelim – Baltijas valstīs e-up! sākumcena būs zem 20 000 eiro. Pateicoties jaunai akumulatoru sistēmai, e-up! nobraukšanas distance tagad palielināta gandrīz divreiz – līdz 260 kilometriem (WLTP). Svarīgi uzsvērt, ka, neskatoties uz tā kompaktajiem izmēriem, e-up! ir pilntiesīgs automobilis […]

Eksperte: Slimnīcas gadiem slēpušas reālo spēju sniegt pakalpojumus

Gadiem ir vērojama situācija, ka slimnīcas slēpušas to reālās spējas sniegt noteiktus veselības aprūpes pakalpojumus – diskusijā Latvijas Radio raidījumā “Krustpunktā” atklāja Latvijas Veselības ekonomikas asociācijas valdes priekšsēdētāja Daiga Behmane. To netieši apliecināja arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Symantec ASV likvidē simtiem darbavietu

Drošības programmatūras gigants Symantec 100 miljonu dolāru vērtas pārstrukturēšanas programmas ietvaros ASV plāno likvidēt vairākus simtus darbavietu. Darbavietu skaita samazinājumi ietekmēs dažādas profesijas, bet vissmagāk to izjutīs darbinieki, kas veic tehnisko darbu. Saskaņā ar datiem, ko Symantec Kalifornijā iesniedzis Nodarbinātības attīstības departamentam, lielākā daļa no likvidējamajiem amatiem ir programmatūras inženieri, programmatūras izstrādes inženieri, kā arī vidējā līmeņa vadītāju pozīcijas.

 

 

Uzņēmums Symantec nodarbina aptuveni 11000 darbinieku visā pasaulē. Darbavietu skaita samazināšana ASV ir daļa no Symantec plānotā 7% darbaspēka samazinājuma, par ko uzņēmums ziņoja pagājušajā mēnesī, līdztekus ziņām par uzņēmuma korporatīvās drošības portfeļa pārdošanu 10,7 miljardu ASV dolāru vērtībā Sanhosē mikroshēmu ražotājam Broadcom (lasiet: Broadcom iegādājas Symantec korporatīvās drošības portfeli par 10,7 miljardiem ASV dolāru).

Ziņas par darbaspēka samazinājumiem parādījušās līdz ar baumām, ka Symantec ir piesaistījis divu privātā kapitāla investoru uzmanību, kuri saskaņā ar Wall Street Journal informāciju kiberdrošības uzņēmumu vēlas iegādāties par vairāk nekā 16 miljardiem ASV dolāru. Žurnāls ziņoja, ka Permira and Advent International Corp. ar Symantec pārrunājuši uzņēmuma pārņemšanas iespējas, par vienu Symantec akciju piedāvājot 26 līdz 27 dolārus. Šī darījuma rezultātā viņi iegūtu uzņēmuma mājas lietotāju produktu daļu, bet korporatīvo produktu virziens tiktu pārdots Broadcom Inc.

Anglijā

The post Anglijā appeared first on IR.lv.

Kontracepcijas pētniecība mūsdienās: vai gaidāma jauna revolūcija šajā jomā

Gan cilvēka veselības, gan vides aspekti liek zinātniekiem meklēt aizvien labākas pieejas kontracepcijai. Vienlaikus, aizvien lielai daļai sabiedrības ir pavirša attieksme pret savu seksuālo veselību. Kā attīstās mūsdienu kontracepcijas pētniecība un vai mūs sagaida jauna kontracepcijas revolūcija?

[Virsraksts nav norādīts]

DELFI. Nacionālā botāniskā dārza vēsturē pirmo reizi uzziedējusi ziloņkājas juka

Ierakstu izlase 2019-09

Turpināšu publicēt savas personīgās grāmatzīmes no dažādiem blogiem un citur. Ātrāk nesanāca dažādu iemeslu dēļ, toties pēc šī ieraksta mani krājumi būs iztukšoti un līdz nākošajam ierakstam droši vien varēs gaidīt kādu pusgadu. Jaunus blogus īsti nemeklēju, bet, ja gadās pamanīt, tad, protams, ielieku RSS lasītājā. Savukārt vecie raksta aizvien retāk un retāk.   Pilsonis…Continue reading Ierakstu izlase 2019-09

2. formula

vara bungas: Šodien UA ir svarīga diena. Normandijas četrinieka formātā notiks kārtējā tikšanās kuras laikā apspriedīs:

  “[..] сроки отвода войск в Петровском и Золотом, чтобы в дальнейшем выйти на разведение сил по всей линии разграничения. Обсудят и обмен пленными по формуле “всех на всех”. В Москве от встречи ТКГ ожидают письменного закрепления украинской стороной “формулы Штайнмайера”. Это, по словам помощника президента РФ по международным делам Юрия Ушакова, главное условие встречи лидеров “Нормандской четверки”, с которой так торопятся в Киеве и Париже.[..]”

avots

Ukrainai tiek piedāvāta t.s. Štainmajera formula, proti, UA ir jāpiekrīt īpašajam Donbasas vēlēšanu likumam , kas pirms vēlēšanām darbosies  pagaidu režīmā, bet pēc vēlēšanu rezultātu verifikācijas EDSO tas kļūs par pastāvīgu likumu  reģionam ar īpašo statusu. Statusa nosacījumus tad apspriedīs nu jau divas leģitīmās puses un Kijevai būs jāpiekāpjas daudzos jautājumos. Top kārtējā “Piedņestras Moldovas republika”.

Labākā tautas daļa brīdinoši rūc

Intereses pēc jau kopš 2014.gada sekoju Donbasas noregulējuma atbilstībai tam plānam , ko uz Boisto salas bez UA klātbūtnes ieskicēja RU un US augsta ranga eksperti. Tas ir ļoti pamācoši.

VB ieraksti par “Boisto plāna” tēmu   šeit 1, šeit 2 , šeit 3 , šeit 4šeit 5 , šeit 6 , šeit 7 un šeit

Ar sievietēm, kuras grib veikt abortu, turpmāk runās nedaudz citādāk

Šodien valdība apstiprināja Apmācības programmas saturu un apmācības nodrošināšanas kārtību konsultācijas sniegšanā grūtniecei, kura vēlas mākslīgi pārtraukt grūtniecību.

 

Sekss un skeletgalvu lakatiņi

Pirms dažām dienām Latvijas tvitera vidē uzvirmoja diskusija par kādu gadījumu Rūjienas vidusskolā. "Uz skolu atnāca mācītājs un vairākas baznīcā un draudzē aktīvas sievietes. Nekas netika paskaidrots vai mācīts, tikai stāstīts par...

Finanšu autoru kopsavilkums

Neliels kopsavilkums par tiem cilvēkiem/avotiem, ko es ņemu vērā finanšu jomā. Sakārtoti +/- random un +/- hronoloģiski.

Sers Ričards Brensons

Pirmais bija Sers Ričards Brensons, no kura sākumā es zināju tikai “Maksājiet darbiniekiem tā, lai viņi varētu aiziet jebkurā brīdī, un izturieties pret viņiem tā, lai viņi negribētu aiziet.” Pēc tam kļuva interesanti – ko vēl viņš ir pateicis tādu labu?
Izlasīju Loosing My Virginity un arī Finding My Virginity, un varbūt vēl kādu, ir interesanti, lai arī lielus finansiālos noslēpumus tur neiemācīties, un arī viņa rakstīšanas stils reizēm ir veiksmīgāks un reizēm nē… No otras puses, tas tomēr ir Sers Ričards Brensons.

Mister Money Moustache

ASV blogs. Čalis strādāja par, hm, programmatūras izstrādātāju, laikam, sapelnīja kaudzi naudas, ko nevis iztērēja, katru gadu pērkot jaunu džipu, bet investēja indeksu fondos, un kaut kādos 35 gados aizgāja pensijā… Nosacīti. Mums pensija kaut kā uzreiz skan pēc krustvārdu mīklām, meksikāņu seriāliem un nāves gaidīšanas – viņam tā ir vienkārši finansiālā neatkarība.
Respektīvi… Finanses tev vairs nav jautājums – no fondiem tu saņem pietiekami daudz, lai dzīvotu līdz mūža galam, turklāt neaiztiekot pamatsummu + vēl aprēķinā ir iekļauta arī inflācijas amortizācija. Lūk. Līdz ar to tu joprojām vari darboties un darīt ko gribi, bet nav jāierēķina visur “cik man tur maksās,” tu vari darīt arī kaut ko sliktāk apmaksātu, kas tev vienkārši ļoti patīk.
Šis bija blogs, no kā es vispār uzzināju, ka eksistē tāda lieta, kā finansiālā neatkarība, aprēķināju, cik tas maksā Latvijā (no 300k), un piemetu, ka es gribētu to sasniegt. Lēnu garu! ?
Bet vispār viņš arī citas foršas lietas stāsta un reklamē. Viņa tas funktieris ir saprātīga dzīvošana – nepirkt stulbu sūdu bez iemesla, mīt felli, darīt pašam lietas ar rokām un, vispār, kustināt smadzenes.

Toms Kreicbergs

Tomu visi zina kā Indexo autoru, bet pirms Indexo bija blogs. Raksta viņš ļoti lasāmi, loģiski un analītiski – nu, teiksim, viens, par to, ko es pieminēju vienā savā video, ka, ja tu pelni daudz = zaglis; ja maz = slinks; tad izdomā nu, cik tu drīksti pelnīt. ? Bet ir vēl, par visu to gaušanos un nīdēšanu, un par to, ka tas takš neko nevienam nedod.
Tur nav tik daudz rakstu, es ieteiktu iziet cauri un izlasīt visus – galu galā, tas neko nemaksā. ? Viņa grāmatas gan neesmu pircis un lasījis – cik saprotu, tā ir daiļliteratūra, to man kaut kā retāk gribās un sanāk. Varbūt, ka vajadzētu.
Noteikti iesaku!

Valuetainment

Patrika Bet-David Youtube kanāls, kur viņš stāsta biznesa lietas un savu skatījumu uz pasauli, tēmētu uz entrepenūriem, bet man arī patīk paklausīties. Kanālā ir vairākas sērijas, vismaz savulaik bija – es viņiem uzkūlos no firmu analīzes playlista, nu, teiksim, “GoPro,” kā viņi nokļuva tur, kur ir, kā rīkojās tālāk, un kādas viņiem tagad ir problēmas. Tāpat arī Patriks intervē dažādus interesantus cilvēkus – armijniekus, sporta trenerus, mafijas pārstāvjus, politiķus utt. Un ir sērija “Before they were Famous.” Lūk.
Esmu jau licis no viņa pāris video, ko es iesaku, šeit ir ieraksts, iesaku (gan blogu, gan video – es nekautrējos atzīt, ka es esmu ōsom).

Un vēl viens YouTube kanāls, ko gan sen neesmu skatījies un neabonēju, bet kas savulaik šķita tīri sakarīgs:

YNAB – You Need A Budget (Yes you do)

Pa lielam kanāls reklamē viņu izstrādāto budžeta vadības aplikāciju, ko es neesmu testējis, tādēļ neņemos spriest, laba vai nē (eu, a varbūt vajadzētu…?), bet video, it īpaši Whiteboard Wednesdays, ir patīkami skatāmi, diezgan loģiski, un ieliek tādu labu pamatu – ir cilvēki, kam to reāli vajag. Visiem to vajag, vienkārši dažiem tas pamats ir ielikts jaunībā vai pamatskolā vai kur, un dažiem ļoti ilgus gadus apzinīgā vecumā kaut kā nav ne mazākās nojausmas par to, kas vispār ir nauda, un ir pārsteigums, ka nevar koku pakratīt un nokritīs. ?

Un tad honorable mentions.

Dan Lok

Par šo viedokļi dalās – daži saka, ka viņš ir biznesa guru, un viss, ko viņš saka, ir ņemams vērā un uzklausāms. Citi – ka viņam ir foršs šovs, ko viņš izmanto, lai pārdotu savus kursus, un ka nekā cita tur īsti nav. Nesaņēmos viņu abonēt, jo es esmu diezgan tālu no sales un nevaru izmantot to, ko viņš saka, pat ja tā ir taisnība… Bet arī nevaru teikt, ka slikts būtu – man patika daži video, kā tie ir konstruēti, kā viņš pasniedz lietas un tā.

Un dishonorable mention

Rich Dad, Poor Dad ir mūsdienu finanšu klasika, līdzīga līmeņa, kā Richest Man in Babylon, un arī par to es uzrakstīju blogu. Sākotnējais viedoklis bija remdens, it kā tie paši primitīvie principi, uzrakstīti varbūt nedaudz tizli, varbūt nedaudz man nepatika tonis un stils, bet nu labi… BET.
Viņš minēja grāmatā savu spēli, ko viņš izmanto, mācot finanšu lietas – un spēle ir online. Ok, aizgāju un piereģistrējos un paspēlēju, lai saprastu, kas tas ir. Tas bija pirmais mīnuss – spēle ir reāli tizlāka par Jones in the Fast Lane, tu būtībā klikšķini vienu pogu un gaidi, līdz randoms tev uzsmaidīs, un tu varēsi nopirkt 40$ akcijas par 1$. Un tad pārdot. Un done. Bet arī tas vēl nebūtu tas sliktākais… Lai spēlētu, bija jāreģistrējas un jānorāda epastu. Ok.
Pirmais un vienīgais epasts, kas atnāca, pirms es atrakstījos, bija tāds ļoti, ļoti klasisks “Es tam neticēju, pirms nepamēģināju, bet tagad es pelnu 1500$ dienā neizejot no mājas, izmantojot tikai laptopu un notepad!” Nopietni? Unsubscribe un fuck that.

Nu kaut kā tā. ?

7% atlaižu kods viesnīcu rezervācijām portālā Otels.com

Rezervējiet viesnīcu vai apartamentus Otel.com viesnīcu rezervēšanas lapā un izmantojiet 7% atlaižu kodu 7FORYOU. Kods ir derīgs līdz 2019. gada 31.oktobrim.

Atvērt Otel.com

Otel.com ir pasaulē atzīts viesnīcu rezervēšanas portāls, tas tirgū jau ir vairāk kā 15 gadus, ar labām atsauksmēm. Pirms viesnīcu rezervēšanas vienmēr ir vērtīgi salīdzināt cenas un novērtēt, kurā portālā atradīsiet labāko cenu.

The post 7% atlaižu kods viesnīcu rezervācijām portālā Otels.com appeared first on TravelPlan.

Labrīt!

Lai Tev jauka diena! :)

Populārā Pocket Casts lietotne turpmāk pieejama bez maksas

Pocket Casts uzskatām par vienu no populārākajām podkāstu lietotnēm, tā iepriekš bija pieejama par vienu reizi veicamu samaksu, bet turpmāk gandrīz visas iespējas būs izmantojamas bez maksas. Pocket Casts lietotnei arī būs pieejamas premium iespējas, par tām gan nāksies maksāt. Pocket Casts ne velti tiek uzskatīta par labāko podkāstu lietotni, jo tā atļauj veikt epizožu […]

Viņķele cer, ka izdosies atrast 10 miljonus slimnīcām

Veselības ministe Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par!") vada sarunas ar Finanšu ministriju (FM) par vēl 10 miljonu eiro piešķiršanu nozarei. Tomēr šī nauda nebūs paredzēta atalgojumam, bet gan ieguldīšanai slimnīcu pamatkapitālos.

Pateicoties sadarbībai ar Post Malone, leģendārais rokeris Ozijs Osborns ierakstījis jaunu albumu

Lai gan daudziem ‘‘Black Sabbath’’ solista sadarbība ar jauno amerikāņu reperi un dziedātāju Post Malone, likusi saraukt pieri, pats Osborns intervijā britu medijam ‘‘The Sun’’ atklājis, ka tā devusi motivāciju saņemties pēc ilgstošām veselības kaitēm.

24 gadus vecais Post Malone (īstajā vārdā Ostins Ričards Pousts) ar savu jaunāko relīzi ‘‘Holywood’s Bleeding’’ klajā nāca 6. septembrī un singlā ‘‘Take What You Want’’ līdzās ar repera Travis Scott pantu, dzirdami arī Ozija Osborna vokāli.

Osbornam šis bijis pārdzīvojumiem pilns gads – februārī 70 gadus vecais rokeris sasirga ar gripu un bronhītu, smagā stāvoklī nonākot slimnīcā.

Papildus slimībām britu rokeris bija spiests gulties uz operāciju galda, kad pēc kritiena no vietas izkustējušies metāla stieņi, kas Osborna mugurā atrodas kopš 2003. gada, kad avarēja viņa vadītais kvadracikls.

‘‘Es gulēju gultā mēnešiem ilgi un to vien darīju kā šaustīju sevi. Tagad esmu pabeidzis darbu pie jaunā albuma un tas man palīdzēja nostāties atpakaļ uz kājām. Tas ir labākais albums, ko esmu ierakstījis,’’ stāsta Osborns. ‘‘Nekad nebiju dzirdējis par viņu, taču viņš vēlējās, lai dziedu viņa dziesmā ‘‘Take What You Want’’ un es piekritu. Viena lieta noveda pie nākošās un drīz vien sāku ierakstīt jaunu albumu ar Post Malone producentu Endrjū Vatsu.’’

Osborns norāda, ka jaunajā albumā kopumā būs vien deviņas dziesmas, taču tas nav svarīgākais: ‘‘Tas nav daudz, taču, ja nebūtu sācis darbu pie jauna ieraksta, droši vien joprojām visu dienu vāļātos gultā ar domu, ka mirstu.’’

Jaunā relīze tikusi pabeigta nepilnās četrās nedēļās un tas būs jau 12. britu rokera studijas ieraksts.

   

Spēlfilma "Jelgava '94"

Spēlfilmu "Jelgava '94" , kas uzņemta pēc Jāņa Joņeva romāna motīviem, skaties  CINAMON BALLE no 20. septembra. Jāņa Joņeva romāns "Jelgava 94", kas ir filmas scenārija pamatā, tulkots norvēģu, igauņu, franču un citās valodās, kā arī...

Kad nepieciešams atvest lielāku pirkumu

Nesen radās nepieciešamība atvest lielāka gabarīta pirkumu, kas vieglajā automašīnā vairs nelien un ir vajadzīgs mikroautobuss.
Pārdevējam piegādes iespēju nebija un nācās organizēt piegādi pašam, uz ielas grūti nepamanīt dažādus auto nomas servisus, tad nu izlēmu arī izmēģināt citybee lielos busus.IMG_20190725_160824.jpg
Papildus pa ceļam izdomāju ka iebraukšu veikalā un nopirkšu arī reģipsi un OSB loksnes, tādējādi vienā braucienā apvienojot 2 piegādes (praktiskais taupīgais latvietis :D)

Par pašiem busiem – jauni un ietilpīgi. Kravas kaste apšūta as saplāksni, ir stiprinājuma āķi un virs šofera atrodamas 3 stropes kravas nostiprināšanai. Pilna bāka un vairāk nekādu pretenziju. Ja nu vienīgi varēja būt par kādu stropi vairāk.

Brauciena uzsākšana.

Atšķirībā no skrejriteņiem busu pa visu pilsētu nemētājas, bet ir kādas pacmit stāvvietas, kur tos medīt. Jā tieši tā – ja no rīta praktiski katrā stāvvietā ir pa busam vai diviem, tad dienas vidū var gadīties ka tuvākajās stāvvietās ir tukšs un jāmeklē ne tajā tuvākajā vietā. Par lietotni un reģistrāciju nestāstīšu, tur viss vienkārši un saprotami. Arī brauciena uzsākšana ir muļķu droša – pieeja pie busa, nospied lietotnē sākt braucienu un buss atslēdzas vaļā.

IMG_20190725_134101.jpg

Tālāk braucam un kraujamies.

Kamēr kraujas vai brauc pa pilsētu skaitītājs negribīgi skaita izmaksas un stundas laikā apmeklējot abus objektus un piekrāmējot kravas kasti tiek notērēti nepilni 13 EUR. Būtu brauciens kautkur līdz Juglai tā arī uz 15EUR izmaksas apstātos.Screenshot_2019-07-25-14-38-43-287_com.primeleasing.citybee.png

Tikko izbrauc aiz pilsētas un sākas šoseja tā ieslēdzas 19centi/km un galapunktā atbraucu ar 24EUR, kas arī ir loģiski jo tieši braucot rodas galvenie izdevumi – degviela un auto amortizācija.

Screenshot_2019-07-25-15-09-36-016_com.primeleasing.citybee

Šeit nu arī itkā būtu jābeidzas izdevumiem, bet tā kā tas ir nomas auto, tad jāuzkraujas un jābrauc atpakaļ uz Rīgu, kādu no atļautajām stāvvietām (visdrīzāk jau to kur savs auto atstāts). Tad nu beigās ierodoties ir sanācis 36EUR.

Screenshot_2019-07-25-16-17-45-128_com.primeleasing.citybee.png

Kopā iekraujoties 2 vietās (10 reģipša loksnes + pirts krāsns) un aizvedot to uz mājām sanāca nobraukt 53 kilomentrus un 2,5 stundas laika. Kopā skaitītājs lietotnē saskaitījis 36 EUR. Pateicoties šobrīd esošajai kupona atlaidei 15EUR beigās samaksāju 21EUR, kas manuprāt ir ļoti laba cena. Salīdzināsim ar alternatīvajiem variantiem.

  • Nomāt busu uz diennakti un pārējās izmaksas uzlikt uz sevi – buss maksā ap 35eur+10 eur degviela + ne vienmēr buss ir tajā labākajā stāvoklī
  • Piegāde no veikala – tipiski 20 -25 eur reiss, DEPO atkarībā no attāluma arī līdz 20 eur
  • Sarunāt ar draugiem – ieliet degvielu 10 eur

Tātad šobrīd citybee kravas busi ir viens no izdevīgākajiem variantiem (ja ieskaita atlaidi)

Kas varētu būt labāk ?

Šobrīd stāvvietas, kur drīkst parkoties manā virzienā ir Rīgā un viena Saulkrastu Kuršos, tādējādi atvedot preci mājās ir jāiztērē vēl 10eur lai aizbrauktu atpakaļ uz kādu no atļautajām stāvvietām. Tikko Ādažos pie Apelsīna būs nākamais parkošanās punkts tā izdevīgi būs aizbraukt pat pēc vienas preces. Jā un atgādinājumam (tas gan arī salonā kādās 3 vietās uzlīmēts)- augstums busam nedaudz zem 3 metriem, tāpēc ar braukšanu iekšā pagalmos un nojumēs jābūt uzmanīgam (McDonalds drive-in atkrīt) 

IMG_20190725_153257.jpg

Secinājumi

Ja ir jāved prece no veikala kurš nepiedāvā piegādi, tad citybee ir pirmā izvēle aiz draugiem ar busu. Ja piegāde ir no būvmateriālu veikala un tā ir zem 20eur, tad vienkāršāk ir paņemt veikala piegādi. Vēl paskatoties citybee mājas lapā ir redzams ka pēc 4tās stundas laika izmaksas beidzas un paliek tikai kilometru izmaksas, bet par to skatāties paši ja interesē, kā nekā nav jau reklāmraksts.

P.S. Ja arī tev ir nepieciešamība izīrēt busu un ietaupīt, tad šeit ir saite: Reģistrējoties, ievadīt kodu JE63Q https://invite.citybee.lv/JE63Q Savukārt bonusā var izmantot papildus kuponu 15eur vērtībā (derīgs līdz gada beigām) ievadot kuponu sadaļa kodu SWEDBANK

T-Shirt ČUKSTUS

YouTube atteiksies no televizoriem un HTPC paredzētās saskarnes

YouTube 2010. gadā izlaida tā saukto Leanback saskarni, kas laika gaitā kļuva par tīmekļa lietotni, ko varēja pārvaldīt ar televizora vai HTPC tālvadības pulti. Tikko paziņots, ka YouTube nogalinās Leanback, lai dotu vietu īstenām viedo televizoru lietotnēm. Ja apmeklēsi youtube.com/tv vai youtube.com/leanback, redzēsi sekojošu uzrakstu: Visticamāk, šāds solis no Google puses saistāms ar neskaitāmām straumēšanas […]