Sazināties ar mums Kas te notiek? Ieteikt jaunu avotu

Grafiks ar jauno ierakstu skaitu ik dienas; periods - pēdējais gads
(jaunu ierakstu skaits dienā; 1084 avoti)

nekur.lv

Par projektu | Biežāk uzdotie jautājumi | Atrunas

Kas ir nekur.lv?

Te Tu (vai arī jebkurš cits) vari sekot līdzi tam, ko raksta cilvēki savās lapās - vietās, kas tiek lepni dēvētas par blogiem. Šejienes labums ir tas, ka tā vietā, lai apmeklētu katru blogu atsevišķi (bet to ir milzums daudz un kļūst aizvien vairāk), tev būtu jāpatērē nesamērīgi daudz laika, kuru citkārt Tu vari izmantot citām - daudz patīkamākām nodarbēm.

Šajā lapā tas viss tiek pasniegts uz paplātes.

Ko Tu iegūsi, reģistrējoties? Iespēju atzīmēt kādu lapu kā nevēlamu un no tās nākošās ziņas Tevi vairs netraucēs.

Ar ko šī lapa atšķirās no parasta ziņu savācēja (kā Google Reader, Netvibes, un citiem)? Ar to, ka šeit lapu vākšana tiek organizēta citādi. Mēs laiku pa laikam pievienojam jaunu avotu. Bet Tu, ja tev tas nepatīk, vari to nelasīt. Tādējādi Tu nekādi nevari palaist garām kādu svaigu un superīgu blogu.

Iepriekšminētais ir spēkā tikai tad, ja avots pie mums parādās. Tas lielākoties notiek automātiski. Taču, ja Tu atrodi kādu feinu lapu, kuru vēlies redzēt iekš nekur.lv, un tā ir saistīta ar Latviju (portāli un citas tāda tipa lapas neskaitām), droši iesaki. Pat, ja tāds avots jau būs bijis vai arī neatbildīs kritērijiem, neviens neko sliktu par Tevi nepadomās. Galu galā - nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara.

Kur mūs atrast?

Raksti vēstules uz us[iekš]nekur[punkts]elvē.